Eğitim Hizmetlerimiz
Kurslar ve Sınavlar
Bir öğretim yılına uygun olarak planlanmış programlar sunulur.

Ön Değerlendirme Sınavı (İlk tanışmada ya da tanışmadan kısa süre sonra uygulan kısa bir sınav)
Seviye Belirleme Sınavı (Öğretim yılı içinde seviyesine uygun öğrencilerde aynı gruplarda yer almasını sağlamak amacıyla uygulanır.)
Quizler (Konu bitiminden sonra ya da haftalık dersin başından uygulanan ve öğrenciyi her an hazır durumda tutmaya yarayan mini sınavlar.)
Temel Yeterlilik Testi (TYT) Alan Yeterlilik Testi (AYT) (Birinci oturum olan Temel Yeterlilik Testi (TYT) & İkinci oturum olan Alan Testi Sınavı)
Geniş katılımlı (yaklaşık 100bin kişi) ülke çapındaki sınavlar. 
Galatasaray Üniversitesi İç Geçiş Sınavı Hazırlığı
IB - AP - ACT - SAT Preparation PRACTICE TEST

  Ve daha niceleri. Yeter ki ihtiyacınız olan doğru zamanda doğru eğitim hizmeti almak olsun
KİŞİSEL / GRUP DESTEK HİZMETLERİMİZ

Mentorluk : Herhangi bir alanda deneyim sahibi olan kişilerin kendinden sonra aynı hedeflere yürümek isteyenlere yol göstermesi, deneyimlerini aktarmasıdır.  İşte bu bağlamdan yola çıkarak geçmiş yıllardaki mezun ettiğimiz şu an üniversitede okuyan ya da meslek hayatına atılmış olan öğrencilerimizi bünyemizde mevcut bulunan siz öğrencilerimizle uygun eşlemeler yapıyoruz. Bu değerli tecrübeler sizin kılavuzunuz oluyor.
Koçluk : Mesele sadece derse çalışıp sınavlarda net çıkarmak üzerine olsa binlerce kişi aynı puanda saplanır kalırdı. Siz öğrenciler ve hatta veliler böylesine  uzun bir süreçten geçerken zaman zaman inişler çıkışlar yaşayabilir, bazen kaygı ve stres, bazen aşırı güvene kapılabilirsiniz. Burada sizin nabzınızı bile sizden daha iyi yakalayan sizi çok da sıkmadan ama tamamen de boşlamadan kollayan  bir koçluk sistemi mevcuttur.
Danışmanlık : Bir bilene danışmak ya da danıştıktan sonra yeni aydınlanmalar yaşamak bu işin doğasında var. Siz her yıl bu tip sınavlara hazırlanmıyorsunuz, ya da her yıl okul ya da ders seçimi, kurs seçimi de yapmıyorsunuz. Ama bunu bir meslek olarak yapan kendini alanında çok iyi yetiştirmiş, psikolojik danışman ve rehberlik servisimiz bulunmaktadır. Danış-Paylaş-Birlikte Çözelim.