Mentor Eğitim her öğrencinin kendi potansiyelini
maksimum verimlilikte kullanmasını öğretmek
amacıyla kurulmuştur. 

Yıllarını eğitim-öğretimin her alanında geçirmiş, bilgilerini ve tecrübelerini binlerce öğrenciye aktarmış olan profesyonellerden oluşan ekibimiz her türlü özveriyle öğrencileri bu süreçte desteklemektedir.

Kurumumuz değişen kurs merkezi yapısına uygun, bulunduğu bölgenin iddialı öğretim merkezlerinden biridir. Mentor'da, gerek yurt içi üniversiteye giriş sınavları olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS), gerekse özel hazırlık gerektiren Galatasaray Üniversitesi İç Geçiş Sınavı, ve yurtdışında eğitim hayatını sürdürmek isteyen öğrenciler için IB, AP, ACT, SAT, Abitur, Matura gibi sınavlara yönelik özel programlar sunulmaktadır.

Öğrencilerimiz sadece sınava hazırlık desteği almış olmayıp kişisel gelişimleri ve özgüven yüklemesi ile hayata bir adım daha önde başlamaktadır. Onları bu yolculuklarında doğru yolda tutmayı başardığımızı görmek haklı gurur kaynağımızdır.

 

Kurucumuz

Mentor Eğitim tescilli marka sahibi ve kurucusu İsmail Hakkı Erenoğlu, lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Matematik bölümünde tamamlamıştır. Mentor Eğitimi kurmadan önce eğitim sektörünün önde gelen dershanelerinde öğretmenlik ve kitap yazarlığı yapmıştır. Yazdığı SAT Math kitabı Türkiye'den yazılıp ABD'ye ihraç edilen bu alandaki ilk ve tek kitaptır. Bir yandan mesleğini sürdürürken bir yandan İşletme yüksek lisansı, Eğitim Yönetimi ve Denetimi Uzmanlığı programını E-Öğrenme bitirme tezi ile tamamlamıştır. Kurucumuz, sektördeki tecrübelerinden yola çıkarak, ideal öğretim modelini uygulamak üzere Mentor Eğitimi kurup esas faaliyet alanı olan sınavlara hazırlık dersleri vermektedir. Bu alanda da yayınlanmış olan deneme sınavları seti ve 9-10-11-12.sınıflar için konu anlatımlı Matematik kitapları bulunmaktadır. Özel ilgi alanı olarak lisanslı bir otomobil sporları sürücüsüdür.

İletişim için
ismailhakki@mentoregitim.com
adresine e-posta atabilirsiniz.